| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si am 2 dinti strambi, mai exact cei 2 canini de sus...Ce aparat dentar imi trebuie, cat trebuie sa il port si ma va durea montarea lui?

5 răspunsuri:
| Omis a răspuns:

De ce nu mergi la medicul stomatolog? laughing

| Laur195 a răspuns (pentru Omis):

Mai bine nu comentai, daca voiam sa ma duc la stomatolog si il intreb daca ma va durea cu siguranta el va zice ca nu, dar in realitate poate fi altfel...

| Omis a răspuns (pentru Laur195):

Doamne! laughing
Nu, nu-ti va spune asa. Iti va spune exact cum sta treaba, de aia e medic. O sa-ti spuna tot ceea ce trebuie sa stii.

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

Iti zice dentistul

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

De ce sa-ti stea in cale durerea, nu vrei sa-ti indreptezi dintii? Nu fi pampalau