| Gaby030703 a întrebat:

Salut! Am 14 ani și îmi place de o fata care are 19 ani. Bine, și ei cred ca ii place de mine după cum am văzut-o ca se comporta. Ce sa fac? Sa ii zic ca o plac sau nu?
P.S: Nu are iubit!

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Intre voi e o diferenta foarte mare, nu doar de varsta cat si de mentalitate. Are 19 ani iar tu esti inca un copil. Nu are cum sa te placa, sunt absolut sigura, doar ca tu ti-ai indus asta si crezi cu tarie ca asa e.

| Violleta2022 a răspuns:

Cum crezi ca o fata adulta s-ar putea uita la un copilas mic de 14 anisori?
Ce ar putea face femeia aia cu tine?
Nici legal nu se poate apropia de tine!

| CIaudiu a răspuns:

Tu intri la liceu iar ea termina liceul de un an. Ce chestie... laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Spune-i!winking Și eu cred că vă plăceți reciporoc. big grin Iubirea, în psihologie, nu ține cont nici de vârstă, nici de gen nici de situația materială, nu de ceea ce ai, ci de ceeea ce ești. big grin Iar voi sunteți făcuți unul pentru celalalt. happy Eu te încurajez pentru că știu că visele tale vor deveni realitate! big grin Răspuns câștigator? big grin