| Anonim314XX3 a întrebat:

Salut, am 14 ani si sunt baiat, anul acesta m-am mutat din clasa si am cunoscut o fata draguta, la inceput am facut rost de numarul ei de telefon si am vorbit prin mesaje dar in ultimul timp nu mi-a mai raspuns, inainte de pandemie se vedea la scoala ca ii place de un baiat asa ca pe timpul carantinei am inceput sa o uit facand multe activitati si invatand si ma descurcam destul de bine pana acum cateva zile in care am trecut pe langa ea si mi-am adus aminte de toate momentele petrecute impreuna. Eram cu bicicleta si am vrut sa ma departez cat mai mult dar as dori o parere din partea voastra, sa incerc in continuare sa o uit sau sa incerc sa fiu aproape de ea pentru a ma place?
MULTUMESC FRUMOS

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce ai nevoie de ajutor din afară ca să te hotărăști? Să te gândești ce vrei de la acea relație în viitor.

| Reghqen a răspuns:

Asta noi nu știm, dar dacă ne-ai spus ca i-ai scris și nu ți-a răspuns e clară treabă, fata nu e înteresată.
Dacă pot să-ti dau un sfat prietenesc evită să vorbești cu fetele prin mesaje prea des, se plictisesc crede-mă.
Când ajungi să cunoști o fată încearcă să vorbiți mai mult la patru ochi, nu prin telefoane, o să îți fie de ajutor, o să faci experiențe și o să scapi de toate problemele cum ar fi rușinea, eccetera m-ai înțeles tuwinking