| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 15 ani m-am apucat de vape de aproape 4 luni.
In prima luna jumate am vapat putin cu pauze dupa nu am mai pus gura pe vape o luna si o saptamana in care nu am simtit nevoia sa vapez si nu am avut nici un efect ma simtean perfect normal.
După m-am apucat iarasi de vape pana acum si inca continui (tin sa mentionez ca fumez cu lichid 0 nicotina) vreau si eu sa aflu si eu care sunt efectele pe termen lung(vreau sa aud de la oamenii care au testat pe pielea lor) stiu ca nu e okay ceea ce fac imi asum dar vreau sa imi spuneti ce efecte ati simtit voi dupa ce ati vapat un an 2

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Eu am murit de la vapat.

| ƘЭлT a răspuns:

Eu din auzite zic de pleurezie[apa la plamani] nu sunt fumator, n-am fumat niciodata nici vape nici tigari normale. Dar orice ar fi nu-ti fac bine. Plamanii nostri nu sunt facuti sa inhaleze fum de orice fel ar fi el.

| boosgaming94 a răspuns (pentru ƘЭлT):

Am cerut oamenilor care deja au testat pe pielea lor
Si sa stii ca nu poti face apa la plamani