| Anonim0322 a întrebat:

Salut! Am 15 ani și de mai mult timp am ca un fel de bubițe la baza penisului și acum sa fiu sincer cu voi aș vrea să îi spun mamei mele despre problema asta credeți ca mi-ar spune ceva în legătură cu asta sau ar fi normal să îi cer ajutorul?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spalat cu apa calda si sapun (dimineata la trezire si seara la culcare), ca sa dispara iritatia!
Poarta numai chiloti de bumbac, probabil ca cei sintetici ti-au produs iritatie.

| razvan2009piticu a răspuns:

Buna. Daca bubitele sunt pe toata suprafata lui sau doar la baza si arata ca niste cosuri mici nu ar trebui sa te ingrijorezi. Sunt doar glandele sebacee sau doar radacina firrului de par.