| FuCkMAn a întrebat:

Salut, am 15 ani si ma duc la sala...in cat timp se va vedea ceva daca ma duc de 3 ori pe saptamana?

5 răspunsuri:
| Blackmar a răspuns:

Buna!laughinglaughinglaughingvai vai voi tineri din ziua de azi credeti ca muschi se fac numai la salasad))laughinghappylaughing).nu este adevarat.Am attia prieteni care au fos la sala si nu sa cunoscut nimic.Si sau apucat dupa aia sa munceasca din greu la:crapat lemne si la munci grela de genu asta.Acolo se fac muschii.Am un coleg cel mai bun prieten al meub care are doar 14 ani ca si mine si este in satre sa doboare un de 16 ani care este cel mai tare din scoala.are niste patratele pe abdomen de te speri si niste muschi.Si cum crezi ca a facut el muschi aia la sala? Nu mi-a spus ca in fiecare zi mergea pe deal singur si ridica greutati, munce la munci gele, etc.nu ca voi tineri bogati si alintati care va duceti la sala sa fecti muschi.Va garantez ca colegi mei care provin din famili nu cahar cu atatea posbilitati si alti car locuiesc chiar in niste cabane din lemn sun mai tari si mai puternici ca voi astia bogati si care mergeti la sala.Si apropo nu sunt tigani.Sunt romani.

| FuCkMAn explică (pentru Blackmar):

laughingmerci de raspuns dar de unde ai tras tu concluzia ca pentru a te duce la sala trebuie sa fi bogat?laughing e 4 lei sedinta si cred ca trebuie sa fi bogat ca sa iti permiti asta...ai sarit de la un subiect la altul...

| Blackmar a răspuns (pentru FuCkMAn):

Nu hai sa sp ca nu dar cel putin la sala am vazut ca se duc doar cei de oras sau ceva de genu asta.nu am vazut nici un copil de la sat se mearga la sala.el nu are nevoie de sala pentru muschi.aste e genertaia de tiner din ziua de azi ce sa facitonguebig grin

| FuCkMAn explică (pentru Blackmar):

Daca esti de la sat e normal sa nu te duci la sala pentru ca in general nu exista sali de sport la sat...dar daca esti la oras e normal sa te duci la sala pentru ca nu te poti duce sa spargi lemne...

| Blackmar a răspuns (pentru FuCkMAn):

Bine asa crezi tu dar eu nu cred ca e asatongue