| so0unDy2002 a întrebat:

Am 15 ani si sunt baiat si vreau sa imi fac un tatoo. Am gasit 2 tatoo super. Se merita?

8 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Daca il faci doar sa pari smecher, mai bine nu il face deloc.

| 393Dan a răspuns:

Nu. Tatuajele se fac cand de-acum esti mare si muschios. Daca ti le faci inca cand cresti sau cand esti mai slabut, si apoi incepi sa-ti faci muschi, pielea se intinde cu tot cu tatuaje si n-ar sa arate bine.

| Xelon a răspuns:

Daca il faci doar ca sa pari cool nu merita sa iti faci in veci tatuaj, daca tatuajul semnifica ceva pentru tine merita sa iti faci.

| so0unDy2002 explică (pentru Xelon):

Il fac, deoarece inseamna ceva. Nu il fac doar sa fiu cool.

| Xelon a răspuns (pentru so0unDy2002):

Ok atunci, iti mai spun o singura chestie: daca cineva ti-a spus ca nu doare te-a mințit happy

| so0unDy2002 explică (pentru Xelon):

Nu imi pasa daca doare.

| Metalhead208 a răspuns:

Deocamdată ești încă in creștere și e riscant ca tatuajul sa se întindă urat pe piele peste câțiva ani

| Roxana_Roxy_1998_kWbE a răspuns:

La varsta asta nu prea cred, pentru ca acest tatoo trebuie sa insemne ceva pentru tine.