| Andrei_Pop_2002 a întrebat:

Salut am 15 ani si sunt la scoala de ospatari si imi doresc sa ajung la o echipa de fotbal dar nu stiu daca pot cu scoala pe care o fac oare pot sa ma inscriu la o echipa?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Dar ce treaba are una cu alta? adica de ce sa nu poti? atata timp cat joci cat de cat ok, iti place si platesti taxa lunara, pentru ca stiu ca se dau niste bani lunar la antrenamente ca la orice sport de altfel, care e piedica?! Nu o sa te intrebe atunci cand te inscrii daca urmezi un liceu sportiv sau unul cu profil de turism si alimentatie crede-ma, nu le pasa.