| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa-mi fac un tatuaj, mama stie dar nu vrea sa vina cu mine sa semneze pe motiv că nu vrea sa-mi faca rau chiar ea, întrebarea este : Știți un salon prin Bucuresti unde sa nu fie nevoie de acordul părinților? Si cam cât ar costa o litera dacă vreau să-mi fac tatuaj pe degete?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nici un salon autorizat nu îți va face un tatuaj fără acordul părinților.

| Anonima32145 a răspuns:

Nici un salon autorizat nu-ti va face tatuaj fara acordul parintilor daca nu esti major. Si daca vrei sa tatuezi initiala iubitei/prietenei mai bine nu o fa.