| Krixxus a întrebat:

Salut
am 16 ani, 1.85, 73 kg
vreau sa stiu daca e o greutate potrivita pentru aceasta inaltime .....si am 35 cm circumferinta bratului...este ok? sau e prea mica?
voi ce parere aveti
funda big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, e perfectă.

| SilverF8ith a răspuns:

Depinde referitor la ce intrebi?
Comparativ cu un copil de 12 ani ii mare... Comparativ cu un BodyBuilder ii mic. Pentru tine? doar tu stii
dar la 1, 85m ar trebui 85kg dar nu burta si alte elemente...
"Un barbat adevarat are aceais greutate ca si inaltimea si doar parul de pe piept poate sa ii egaleze barbatia. Anonim"