| Kolt a întrebat:

Salut, am 16 ani aproape 17 ani si am 173cm, sunt curios daca inaltimea mea actuala este buna sau daca o sa mai cresc.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ai o înălțime potrivită.

| CodrutElian1990 a răspuns:

E o inaltime potrivita. Desigur ca poate o sa mai cresti, perioadele de crestere difera de la individ la individ. Dar cred ca nu ti-ar placea sa cresti atat de mult, incat sa faci parte din echipa "lu' Fura becuri"

Răspuns utilizator avertizat
| Eugen80 a răspuns:

Inaltimea ta este buna si o sa mai cresti. ajungi sigur la 1, 80, dar diferentele exista intotdeauna de la persoana la persoana, in functie de alimentatie, sport, viata si necesitatile fiecaruia.

| Justme32 a răspuns:

Ești perfect, n-o să ai probleme cu gtul