| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si doresc sa imi pun pierce, dar stiu ca sunt niste prevederi ale legii noi, si nu stiu care sunt "libertatile" pe care noua lege mi le acorda in acest domeniu ( adica daca la 16 ani mai trebuie sa fie prezenti parintii etc. ). Imi spuneti si mie chestiile astea? Mersi laughing)

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Cel mai bine mergi si intreaba la salonul unde vrei sa ti l faci. Cel mai probabil ei au un formular care ar trebui semnat de părinți