| coadadematura a întrebat:

Salut,am 16 ani si fata de care imi place(ma place si ea) m-a invitat de ziua ei la un club si nu stiu daca sa ii iau cadou sau nu si daca ii iau atunci ce cadou. Va rog ajutati-ma. Ziua ei este saptamana viitoare.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca trebuie sa-i iei cadou din moment ce te duci la ziua ei ce intrebare e asta? Ia-i un buchet de flori si pe lângă ceva xe stii ca i place, noi de unde sa stim ce interese are?

| ℓαυяα a răspuns:

Ar fi frumos sa ii iei ceva, vezi ce ii place. Ii poți lua o brățara, un lănțișor, cercei.

| Andreeush a răspuns:

Dacă e ziua ei de naștere ai putea să îi faci un cadou.
Ai putea să îi iei un buchet de flori, poate un parfum.

| Plato a răspuns:

Cum adica nu stii? Vrei sa mergi cu mana-n c*r, cum se zice?

| Gabriel2424 a răspuns:

Da, de acord, un lantisor de aur, un parfum, un urs urias.

| Abracadabraa12 a răspuns:

Frumos ar fi sa ii iei un cadou.
Ii poti cumpara un parfum, un lantisor sau o bratara de exemplu.