| AlexanderAlex1 a întrebat:

Salut, am 17 ani jumate si nu a inceput sa imi creasca barba. Inca am putin puf. Ce sa fac? :'(

Răspuns Câştigător
| Sfaterly a răspuns:

Dă-te cu ulei de ricin. Se găsește în farmacii și nu costă mai mult de 6 lei. Ajută la creșterea părului. Dacă îl folosești vreo săptămână sigur se vor vedea rezultatele.
Baftă! :*

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Depinde si la cat pui lama pe fata.
Poti sa ajungi si la 27 de ani si sa nu ai barba deasa si uniforma.

| T0T a răspuns:

Mie nu mi-a crescut deloc până la 20 și uite că-s viu.

| Deanna117 a răspuns:

Eu am auzit ca dacă Îți razi puful ăla Îți creste barba normala, am un prieten de 14 ani și își taie barba la 2 zile pentru ca o are prea mare...Și barba normala....depinde și de corp