| DragusinRazvan a întrebat:

Salut! am 17 ani si 166-167 inaltime mai am sanse sa cresc in inaltime? taica miu are 180 si maica mea 164-165 (au mai dat si inapoi probabil)
In ultimii ani am crescut foarte putin.
A mai crescut cineva dupa 17 ani?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca baiat da, fiindca baietii cresc in inaltime pana la 20 de ani.
Atentie la hrana zilnica, fiindca din ea isi iau hormonii de crestere, vitaminele si mineralele.

| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Eu am 16 ani și 1.86 înălțime. Am inceput să mă dezvolt mai mult de la vârsta de 14 ani, lucru la care nu mă așteptam, dar depinde foarte mult și de genetic, alimentație și, eventual, dacă faci sală și te încerci cu greutăți în fiecare zi, și acestea te pot scădea considerabil în înălțime. Am prieteni care au pățit asta.

| DragusinRazvan explică (pentru literallythesamebruh):

Am facut sala in fiecare zi timp de 3 luni, am scolioza si mi-a fost recomandat sa nu mai fac.