| 2002mihnea2002 a întrebat:

Salut,am 17 ani si as vrea sa dau la scoala de politie, e adevarat ca te dezbraca si iti face o poza gol? Problema mea e ca eu daca stau fara chiloti pe mine imi intra in erectie fara sa vreau, are ceva?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fac poze, doar te dezbraca gol pusca, ca sa te consulte.

| AwGenetix a răspuns:

Stai liniștit ca nu o sa mai ai vreo erecție după experienta de acolo. Garantez. Poate nu vei mai avea niciodată la cate scule o sa ai pe langa tine.

| 2002mihnea2002 explică (pentru AwGenetix):

Ba da, mie mi imi intra in erectie imediat cum imi dau chilotii jos, mai ales daca mi-o atinge, si e adevarat ca iti face poza dezbracat?

| AwGenetix a răspuns (pentru 2002mihnea2002):

Nu iti face poza si nu te atinge nimeni cu nimic. este o inspecție vizuala unde tu si alții multi stati dezbrăcați, si un doctor doi sau trei fac o comisie si se uita la voi de la distanta. Daca ti se scoala in condițiile astea, esti bolnav pshihic, dar te asigur ca nu va fi cum spui. Sfarsit de poveste.

| 2002mihnea2002 explică (pentru AwGenetix):

Dar nu e dupa mine daca vreau sau nu, as mi se scoala mie pot sa am si ochii inchisi ca degeaba

| AwGenetix a răspuns (pentru 2002mihnea2002):

Eu cred ca doar ai vrut sa stie TPU ca ție ti se scoala. ce sa zic. sa-ti arătăm toți ca nu esti singurul, sau ne crezi pe cuvânt?