| Allex1210 a întrebat:

Salut! Am 17 ani si de ceva vreme am inceput sa am vise umede si bineînțeles am ejacularea necontrolata in acele momente.
Ce sa fac dimineața cand ma trezesc, in materie de igiena? Intru la dus? Va rog.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca intri la baie sa te speli. Duș sau ce faci tu.
Auzi, ce intrebare!

| Violleta2022 a răspuns:

Dusul de dimineata este obligatoriu oricum, ca-i o masura d eigeina pe care trebuie sa o avem toti, zilnic!
Iar dupa o masturbarea sau un vis umed, nici nu se discuta ca este obligatoriu sa te speli cu apa si sapun, fiindca nu poti sta naclait de sperma care pute urat dar si irita penisul, fiindca se usuca si formeaza o crusta lipicioasa, care se intareste si irita penisul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum traversezi singur strada?

| Allex1210 explică (pentru suntserios):

Cu talent boss, tu?

| Marius22222222222 a răspuns:

Doamne ferește

| iulia0514 a răspuns:

Ce drăguț tu pui întrebarea și tu îți răspunzilaughing
E foarte simplu intri la dus și te speli bine cu gel de dus sau săpun nu e mare filozofie!

| Allex1210 explică (pentru iulia0514):

Da,dar nu pot intra dimineata la 4, cum mi s-a întâmplat curând

| iulia0514 a răspuns (pentru Allex1210):

Cum adică nu poți intra la dus? Te ține cineva? Dacă te vad părinții spune-le ca ai transpirat rău și nu puteai dormi asa și ai decis sa faci un dus

| Allex1210 explică (pentru iulia0514):

Da, ok, mersi pentru răspunsuri oricum, cand fac dus stau 30 de minute dupa ce patesc asta ca sa ma asigur ca ma spal bine

| iulia0514 a răspuns (pentru Allex1210):

Faci dus normal ca doar nu ai fost infectat cu nimic contagios mai lipsește sa spui că te freci cu peria