| lokiAlex a întrebat:

Salut am 17 ani si sunt din Buzau; caut un job pentru vara part-timp sau depinde, daca se poate sa fie pe litoral; daca aveti idei saa sugestii va rog contactati-ma la loky_alex@yahoo.com

5 răspunsuri:
| dny_3305 a răspuns:

Salut eu sunt tot din buzau am 16 ani jumate si acelasi lucru caut si euhappy

| aGviLa a răspuns:

Cauta pe google restaurantele cele mai bune de pe litoral, iale numarul de telefon si intreaba daca fac angajari pe vara, daca da ai noroc daca nu sorry sad Pace si Bafta!

| lokiAlex explică:

Ms...o sa incerc astept si alte sugetii happy

| dumy25 a răspuns:

Uită-te aici: http://bibibistro.ro/cariere.html
E în Vama Veche dacă-ți place :)

| lokiAlex explică:

Ms.dar nu am nici diploma de calificare nici an de experientabig grindar mersi oricum...ar fi fost ceva thinking