| NoobyBoy a întrebat:

Am 18 ani si sunt cam slabut (undeva la 62 kg la inaltimea 1, 79). Am inceput sala de forta de cateva luni pentru a pune ceva pe mine, dar problema este ca nu prea am pofta de manacare.
Stiti vreo metoda buna pentru imi creste apetitul de mancare?

Răspuns Câştigător
| BAM_7947 a răspuns:

Eu propun sa te fortezi sa mananci mai mult pentru 2-3 zile, sa ai mese regulate si vei vedea ca organismul se obisnuieste cu mai multa mancare si o sa-ti fie foame, o sa mananci si o sa ai mai mult de 62kg. PS nu face exces cu mancarea

3 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Pune-te pustiule pe mancat ca altfel o sa-ti para rau...mai faci si ceva exercitii si esth tare!winking

| Annemary_2131 a răspuns:

Eu iti recomand vitaminele...acum nu stiu exact ce vitamine sa iei, dar poti vorbi cu medicul de familie

[Anne']

| RomanianBoy69 a răspuns:

Daca faci sala fara sa mananci faci degeaba adica: mancare dinainte de antrenament si de dupa este de 80% iar restul intensitatea si corectitudinea exercitilor asa ca "forteazate" sa mananci, si daca vrei tu sa iei ceva vitamine sau proteine e treaba ta si daca ei din astea trebuie sa mananci.bafta