| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si recent m-am apucat de fumat din curiozitate. Am luat un pachet de Kent Lung si am inceput sa fumez prima tigara. Am tras fumul in gura si dupa in piept dupa care l-am dat afara (desigur ca m-am innecat si m-a luat ameteala).

1.Am mai fumat 3 zile si vreau sa stiu daca e ok sa inhalez asa (trag fumul in gura si dupa in piept).
2.De fiecare data cand fumez ma ia o ameteala in functie de cat de mult trag si vreau sa stiu daca e normal sau daca e din cauza cum inhalez.
3. Daca trag prea mult si trag in piept ma innec putin si vreau sa stiu daca trebuie sa trag mai putin pana ma obisnuiesc mai bine.
4.Ce trebuie sa simti atunci cand fumezi? Un anumit gust? Un anumit efect trebuie sa se simta?

Vreau raspunsuri la toate 4.
Va multumesc!
Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei! Normal te îneci atunci cand nu știi sa tragi corect din țigară, sfatul meu e sa incerci sa nu mai fumezi, acum cat mai te poți lăsa ușor, e spre binele tău! Baftă in continuare, si sper ca alegerea pe care o faci sa iti influențeze viața in bine!

| AndreiF12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti multumesc de sfat! Ma voi mai gandii.

| anonim_4396 explică (pentru AndreiF12):

Cu mare plăcere!