| AdrianIlea a întrebat:

Am 19 ani si sunt din Cluj.As vrea sa va pun o intrebare destul de incomoda pentru mine. Avand in vedere ca pe parcursul liceului am avut mai multe prietene, fie colege de clasa, fie prietene mai mari ca varsta decat mine, nu am reusit sa mentin o relatie mai lunga de 3 luni cu o fata si asta datorita faptului ca la un moment dat realizam ca ele de fapt nu tineau la mine, ci ele urmareau doar partea materiala de care eu dispun si anume plimbari cu masina, diferite cadouri si asa mai departe.As vrea sa va intreb cum/unde as putea sa gasesc o fata cu care doar sa vorbesc la telefon, sau stiu si eu pe net, dar fara nici o implicare imediata, iar pe parcurs, daca va fi ok, sa ne intalnim.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Pai si daca cunosti fete pe net parca rezolvi ceva...
din contra poate nimeni mai porst decat pana acum...

eu iti propun sa faci in felul urmator de acum incolo cand iti faci o pr dade la inceput un baiat cam sarac adica nu le spune ca ai masina, bani, etc
excluzand cadourile dar nu fff des
asa o floare o ciocolata dar nu cadouri scumpe
si dupa un timp iti dai seama daca fata te place asa cum esti si daca ai incredere in ea iti arati adevarata identitate

e si aiurea cand depinzi de o stare materiala foarte buna fiindca nu iti dai seama daca persoana drata tie te iubeste pe tine sau conditia ta materiala

oricum sper sa ai succes si sa iti gasesti persoana potrivitawinking

Bye!

3 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Pe un site de matrimoniale

| Kimy_8371 a răspuns:

Pai pe retelele de socializare, intra pe chat-uri si date la vorba. Vei gasi si tu ceva pe acolotongue
Bafta!

| TheAngel_1502 a răspuns:

Ceea ce tu ceri e o prietenie, nu poti avea o relatie cu o fata doar vorbin pe net sau la telefon. Insa prietene suntem in sec XXI unde fetele nu mai sunt ca odinioara. Incearca sa cauti o fata care invata bine si e si frumusica totodata, sunt putin astfel de fete insa daca gasesti unca cum am precizat mai sus nu o sa ai probleme. Baftawinking