| Robotzzzi a întrebat:

Salut.Am 20 ani si sunt virgin si unii prietenii ma tot bat la cap sa merg pe centura si daca eu nu vreau ma tot badjocoresc mereu etc.Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa le zici ca sunt idioti fiindca sunt. De ce ti-ai incepe viata sexuala cu niste femei de ultima speta? O sa vina si timpul tau, nu trebuie sa apelezi la o asemenea metoda de oameni disperati. Sincer, cei care se duc la astfel de femei mi se par foarte apropiati de nivelul animalelor intrucat nu se pot controla si accepta sa se culce si cu asa ceva.

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu de ce discuti cu prieteni tai asa amanuntit despre viata ta sexuala.
Nu ar trebui sa iti dicteze ei viata tie si nici sa ti cont de ei. Poate vor sa faca asta cu tine sa aive de cine sa rada mai in colo nu iti asuma asemnea risc mai ales daca esti virgin asteapta sa gasesti pe cineva ok si dupa vei decide tu ce e mai bine si la cine sa mergi.

| zurick a răspuns:

Aceea nu sunt prietenii tai. Tu decizi momentul cand vrei sa-ti pierzi virginitatea, nimeni altcineva, asa ca cel mai simlu te debarasezi de ei.

| HazelEyes77 a răspuns:

Prietenii adevarati nu si bat joc unul de altul deci nu trebuie sa iei in seama caterinca lor neghioaba. Tu decizi ce se intampla in viata ta intima si nu numai parerea lor n ar trebui sa conteze deloc. Nu fii rusinat cu virginitatea ta ca doar n ai 40 -50 de ani. O sa gasesti o fata care sa ti placa si o sa ti incepi viata sexuala in cel mai minunat mod. Meriti ceva mai bun decat una de pe centura zic eu. Numai bine

| FaraNume1245 a răspuns:

Daca vrei sa te duci, du-te. Daca nu, nu. Simple as that.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As cam renunta la astfel de prieteni, dar nu-i ok nici sa fii virgin la 20 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam aiurea sa fii vrigin la varsta asta.

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai aiurea decat a nu avea personalitatea de a decide pe cont propriu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

Nu))Prima e doar aiurea.A doua e penibila.