| Gaby57 a întrebat:

Am achizitionat un laptop Lenovo B5400 cu freedos. Intrebarea este daca pot sa instalez windows pe el (are garantie, abia l-am cumparat). Cred ca am voie, dar vreau sa fiu sigur. Nu vreau sa pierd garantia. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa instalezi ce vrei pe el, numai sa nu-l desfaci ca pierzi garantia.
E ca si cum ai spune "daca instalez un program pierd garantia?" Doar sa nu-l dezmembrezi.
Mai asteapta raspunsuri daca nu esti sigur.

| Dennisz a răspuns:

Bineinteles ca ai voie!
Garantia o pierzi doar atunci cand incerci sa schimbi piese din el acasa, fara sa mergi la service.

| Heaven15 a răspuns:

Da poti sa iti instalezi windows pe el si eu am tot Lenovo B5400 tot cu garantie il am de acum 2 saptamani si merge sa iti instalezi windows! Cu placere!