| LowWw a întrebat:

Salut, am auzit astazi de tigari : Marlboro Negru.

Pana acuma am fumat Kent iSwitch, Sobranie Gold, Kent4, Kent8.

La inceput toate mi s-au parut bune, in special Sobranie Gold, dat cu timpul am toto simtit nevoia sa le schimb, si acuma as vrea sa incerg Marlboro Negru, ca am auzit ca e bun, si ca in general Marlboro e mai bun decat Kent

Ce imi recomandati sa incerc?
Aceti vreo poza cu un pachet de Marlboro Negru si cat goudon/nicotina are?

Nu as vrea sa trec la tigari foarte tari, pana in 10mg gourdon.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Eu ca baiat iti recomand sa te lasi de fumat! Gandeste-te la sanatatea ta!
De ce fumezi? Sa arati cat esti de tare? In fata unui baiat nefumator nu esti altceva decat... sa nu spun ceva frumos. Cu tigarile nu vei dovedi nimic!

| LowWw explică (pentru lpavel):

Nu vreau sfaturi gen acesta, ca sa arat cat sunt de tare nu am nevoie sa fumez, doar trebuie sa ma ridic in picioare, cat despre sanatatea mea, e a mea, si nu vreau sa dovedesc nimic.

Daca vreti sa raspundeti, raspundeti strict la intrebare.