| Gabiursu123 a întrebat:

Salut, am avut 143 kg acum am 139 kg in 10 zile de sala cu antrenor si regim cu 3 mese, plus gustari. Daca ma tin 3, 4 luni pot da extremul de 25-30 kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Poti tinere, forta este cu tine, ai nevoie de ambitie restul vine de la sine.
nimic nu trebuie facut pe modul rapid, incet si sigur.
de ce 3-4 luni? lasa 8 luni sau 10 luni, 30 de kg nu sunt 500 de grame!
Incet si sigur cum spuneam!

1 răspuns:
| Viorel703 a răspuns:

4 kg în doar o săptămână jum? Vezi ca arata prea ciudat, nu e bine sa slăbești asa de mult într-un timp asa de scurt. Și da poți sa dai atât în câteva luni