| aitth a întrebat:

Salut am avut o iubita cu care mam inteles foarte bine la inceput dar dupa un timp am descoperit ca nu ne intelegeam si nu eram potriviti unul pentru celelalt si ne-am despartit. A trecut un an in care nu am cautat o noua relatie sperand ca daca este sa gasesc pe cineva potrivit voi gasi dar acum dupa acest timp imi dau seama ca gandul a fost degeaba si ca nu pot sa gasesc o persoana potrivita doar stand si asteptand, sau in cazul de fata pe TPU. Cum credeti ca ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca cauti vei gasi o ciudatenie ca sa zic, ori va sta cu tine pe interes, ori nu-i place si se satura de tine la un moment dat sau tu te saturi de ea. In viata exista doar o sansa pana iti gasesti jumatatea si sansa aceea e cand simti in interior ca iti apartine asa ca te poti gandi bine ce tip de relatie vrei. Eu am cautat la greu si indesat si am gasit fete care vroiau bani, altele care ziceau una si faceau alta, cu amanti si asa mai departe.

| aitth explică:

Si ce ar trebui sa fac sa astept sperand ca va aparea?