| Moonshine a întrebat:

Salut.Am cam lipsit de la scoala, iar acum am nev de ceva motivari medicale, pentru a nu fi exmatriculat.Ma poate ajuta si pe mine cineva?

4 răspunsuri:
| intelegatoarea a răspuns:

Deci.du-te la medicu de familie si spune-i ca ai fost racit/racita..sau spune-i ceva pe acolo. daca nu vrea sa iti dea motivare.dai 5 lei si gata

Răspuns utilizator avertizat
| Moonshine explică:

Medicul meu de familie e cam "tampit" ca sa zic asa... nu-mi va da el motivare pe degeaba sau chiar pe bani.

| PaulaStefania a răspuns:

Pai ai putea sa ii zici profesoarei /profesorului ca ai fost cu familia undeva sau ai lipsit din cauza ca te'ai imbolnavit ...sau ai putea sa ii zici ca un prieten de familie foarte apropiat a murit!