| Ionut90_9464 a întrebat:

Am card de la Banca Transilvania Visa Electron si inca unul, Mastercard Mondo.
Inteleg ca Banca Transilvania are limitare pentru tranzactiile online, ceea ce inseamna ca nu poate fi folosit PayPal, din dotare. Ci trebuie sa te duci la ei sa ceri sa ti se ridice aceasta limita. Zis si facut. M`am dus la ei la banca si dosoara de acolo mi-a spus ca s`a rezolvat si ca de acum voi putea folosi PayPal pentru tranzactii online. Am facut asta pe la ora 4 ieri. (Banca se inchide la 5 si de deschide la 9 dimineata ziua urmatoare)
Azi incerc pe la 10 dimineata sa imi atasez cardul Visa pe PayPal si imi da aceeasi eroare. Spune ca pur si simplu nu poate verifica cardul (aceeasi eroare ca inainte sa ma fi dus la banca) - Am incercat si Mastercardul si la fel imi face.
Intrebarea mea este. am omis ceva? Ce trebuie sa mai fac sa beneficiez si eu de serviciul PayPal?!

Sa fie oare din cauza faptului ca cei de la banca au fost lenesi, si dat fiind orele spuse mai inainte, ei INCA nu si-au updatat baza de date si nu apar la ei INCA ca fiind exclus de la limitare?

Sa mai astept, poate ca intru in baza de date mai tarziu? Sa ma duc iar la banca? Daca da, ce sa le mai spun. Ca deja mi-a spus dosoara ca tot ce tine de banca a fost facut. Ei mai mult nu au ce sa faca.

Sper sa ma ajutati, multumesc.

1 răspuns:
| JusTMeEmmY a răspuns:

Aici e categoria adolescenti si tu ne iei cu chesi de adulti? adolescenti au intr 14-18 ani si crezi ca ei umbla cu cardul? nu cred ca o sa te ajute nimeni sorry.