| Alin74 a întrebat:

Am cateva intrebari, daca imi raspundeti cat mai explicit va dau funda!

INTREBARILE:

1. Urmeaza sa-mi iau un xbox 360 si vreau sa stiu de unde pot lua Xbox Live Gold.

2.Cat costa Xbox Live Gold

3.Cum activez Xbox Live Gold.

4.Cat platesc pe an?

5.Prin ce modalitate se plateste Xbox Live Gold-ul.

MULTUMESC si RESPECT anticipat.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

1.De aici http://www.ventumgames.ro/......month-x360
Sau OFERTA pentru EU aici
http://www.gamesline.ro/reduceri/xbox-live-gold-12-luni-eu-prepaid.html

2.4. 248.00 sau 199, 85 Lei pe an.

3. Utilizare via xbox.com:
- accesezi http://live. xbox.com/accounts/RedeemToken.aspx
- utilizezi ID-ul tau Windows Live si login in contul XBOX Live
- selectezi `My Account` din meniul My Xbox
- click pe `Reedem Code` si adaugi codul prepaid primit
- urmezi instructiunile pentru continuare.

5. Modalitate de plata
- Plata cu cardul prin MobilPay - La plasarea comenzii va rugam selectati metoda dorita de plata cu cardul in functie de modalitatea de livrare;
- Plata prin PayPal - La plasarea comenzii va rugam selectati metoda dorita de plata prin PayPal in functie de modalitatea de livrare;
- Plata prin Transfer Bancar - Se efectueaza doar in baza unei facturi proforme emisa de angajatii VentumGames. Validarea platii se face prin trimiterea unei copii a dovezii platii pe adresa de mail contact@ventumgames.ro.
SAU
Modalitate de plata: online prin card, transfer bancar sau depunere numerar;
Conformitate: codul este valid/neutilizat, fiind extras de pe cardul/eticheta din ambalajul original sau achizitionat ca atare;
Politica retur: produs original - livrat in conditii 100% legale si nu poate fi inlocuit/returnat dupa utilizare/transmitere prin e-mail;
Despre continut: nu include manual, cd/dvd, box, card sau orice alt element fizic.