| Emi_Emi_1992 a întrebat:

Am comandat astăzii la 17:00 un colet cu BMX prin fan courier în cât timp îmi poate ajunge?

Răspuns Câştigător
| Caddy14 a răspuns:

In maxim doua zile lucratoare de la data plasarii produsului la curier.

| Emi_Emi_1992 explică (pentru Caddy14):

Mulţumesc, eu am comandat ieri la 16:00 din Vâlcea şi eu sunt în Todireştii jud Iaşii poate ajunge într-o zi?, o motoretă prin poștă de la bucureștii a ajuns în 3 zile apăi un BMX și prin Fan Courier.

| Emi_Emi_1992 explică (pentru Caddy14):

Mulțumesc dar eu am comandat la 16:00 din Valcea și pentru a ajunge în Todireștii Jud iașii poate ajunge după o zi? O motoretă prin poștă a ajuns în 3 zile și apăi un BMX prin Fan courier?