| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am comis-o cam nasol. Ma barbieream cu aparatul si la un moment dat mi-a venit sa ma scarpin la spranceana dreapta si eu fara sa realizez ca am aparatul pornit m-am scarpinat. Nu e cine stie ce dar se vede considerabil o zona cu lipsa de par, in cat timp creste inapoi de obicei parul de pe sprancene si cum as putea sa ascund chestia asta macar pentru maine, ca am vacanta 1 saptamana dupa?

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

In aproximativ o săptămână va creste din nou părul, poate nu la fel cum era dar nu va fi chiar asa rau cum e acum. Ca sa ascunzi golul, foloseste un creion dermatograf, asta dacă ești saten/brunet, sau un fard închis la culoare, apropiat de culoarea părului tau. Roag o pe sora in caz ca ai, sau pe mama ta sa te ajute