| Antifon a întrebat:

Salut.Am cunoscut o fată care îmi place de ea.Ea este un pic mai înaltă adică cu 5-10cm decât mine.Are vreo problemă dacă îi spun că îmi place de ea? Adica sa nu râdă că sunt mai mic la înălțime decât ea

Răspuns Câştigător
| MariannN20 a răspuns:

Iti dau un sfat: acționează in viata ca si cum Nu ai avea înălțimea asta. Unele lucruri trebuie sa intelegem ca nu le putem schimba deloc, asa ca acționează si fa ceea ce ai face chiar si daca ai fi inalt, nu lasa chestia asta să-ți schimbe viața, du te si spune i ca o placi. cine te vrea te accepta asa cum esti nu are rost sa te schimbi pentru cineva! iti urez succes

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca poti sa-i spui, dar asta nu-ti va garanta si ca te accepta sa iiesi cu ea pe strada, mai ales ca nu-i vorba de o diferenta de 2-3 cm ci de 10cm, care este ultravizibila si inconfortabila.

Te sfatuiesc totusi sa te dai si tu la fetite inalte de 1.40 -1.45m, daca tu ai doar 1.50m.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce înălțime ai tu.