| anonim_4396 a întrebat:

Am dat lunea asta un test la fizica. Eu am învățat toate cele dar când a dat testele a zis ca nu mai avem voie cu calculatorul (ne dădea voie de obicei) și mda... Am ccalculat ce am calculat și unele le-am facut bine, altele nu... La ultimul exercițiu am greșit mai mult puțin și mi-e tare teama ca o sa iau mai puțin de 9, adica de la 8 în jos.
Parintii mei nu fac cearta prea mare dar de obicei mama mea de cam supara și nu îmi place... Eu mă simt prost după aceea.
Faza proasta e ca am învățat pentru testul ăsta. Totusi am vorbit cu părinții și au zis ca om vedea ce s-a intampla dar tot știu ca o sa ma mustre.
Imi dați va rog niște sfaturi? Mâine am din nou fizica și mi tare teama. Când credeți ca ar fi mai bine : sa le aducă mai devreme sau mai târziu?
Cea mai mica nota pe care am luat-o a fost 8... Parintii s-au obișnuit cu 9, 10 deci mda.

1 răspuns:
| mariavasile18 a răspuns:

Mai devreme happy :p