| ano123 a întrebat:

Am de cateva zile o stare foarte nasoala. Ma simt trist si singur... Cum pot schimba aceasta stare? Ma simt ca si cum mi-ar veni sa plang dar nu as putea, ceva de genul

3 răspunsuri:
| Mefist0 a răspuns:

Stai in pat, relaxeaza-te, asculta niste muzica sau vorbeste cu un prieten.
Si eu obisnuiam sa am stari de genul, dar intotdeauna trebuie sa treci peste. Succes happy

| Nobody35 a răspuns:

Heii.
Trebuie sa socializezi! happy Iesi cu prietenii, distreaza-te!

| emanuelaaa18 a răspuns:

Gaseste ceva ce te face fericit sau ceva care sa iti ocupe timpul cum ar fi:invata ceva nou o limba de care ai nevoie mai tarziu engleza, germana.asculta muzica mergi la plimbare etc