| FlaviaLove a întrebat:

kiss am de facut o decizie cam grea (pentru mine) si as vrea sa ma ajutati vreau sa imi cumpar un telefon si nu ma pot hotara intre urmatoarele telefoane daca va rog uitati`va si voi si spuneti o parerehappy : blackberry curves 8520 si htc chacha astept parerile voastrelove struckkiss

Răspuns Câştigător
| Jigsaw a răspuns:

HTC,din multe puncte de vedere.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2889&idPhone2=3787

3 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Chiar acum m`am uitat pe google la telefonul HTC chacha este foarte dragut dar tind spre BlackBerry. este un telefon de fata si este mai finut iar BlackBerry este o firma f buna! fundita?

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Blackberry curves 8520

| Gstefan a răspuns:

Cand o sa bagati la cap ca e doar un telefon? Indiferent pe care il alegi o sa inghete cacatu' in tine cand il scapi pe jos.