| andrei2k4 a întrebat:

Am de gand sa-mi pun lentile de contact pentru a inlocui ochelari. Stiti cumva unde pot gasi niste astfel de lentile. Cat este pretul estimativ al acestora. Daca dauneaza intr-un fel sau altul. Caut persoane care utilizeaza niste astfel de lentile pentru a-mi oferi parerea lor despre acestea. Vreau cat mai multe informatii in legatura cu defectele pe care mi le pot provoca niste asemenea lentile.

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

La magazine de ochelari gen optica medicala unde poti sa-ti faci si consult etc. Poti sa-ti iei cu tot cu alta culoare daca vreibatting eyelashes.
Nu dauneaza, dar trebuie sa ai mare grija cand le aplici, sa nu cumva sa fii murdar pe maini sau asa[-x ca se poate infecta!
Trebuie sa umbli cu grija cu ele, sa le pui dimineata si sa le scoti seara. si o data la luna sau 2 luni trebuie schimbate depinde de valabilitatehappy.
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| DelphhiN a răspuns:

Medicul e cel mai bun indrumator...