| FanMJJ a întrebat:

Salut am descarcat fifa 2007 si cand am incercat sa intru a aparut o eroare in care scria : Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Descarci un crack de pe net.Cauti pe google fifa 2007 crack si cauti pe acolo ce site-uri iti convin. Daca nu merge primul crack mai incearca si altele.

| alexandru11111 a răspuns:

Iei crack si al copi an folderul unde ai instalat fifa. ( funda? )

| FanMJJ explică (pentru alexandru11111):

Am incercat, nu merge

| alexandru11111 a răspuns (pentru FanMJJ):

Nu stiu de ce, da-mi id tau sa intru an pc tau sa vad ca pot sa-i fac