| Cαтєα21 a întrebat:

Am facut un apel unei persoane pe Facebook, cum sa sterg apelul din conversatie? Sau cand intru pe pagina de Facebook de pe calculator cum sa fac sa imi apara mesajele ca inainte, nu in messenger? deci mesajele stiu cum sa sterg, dar apelul nicidecum nu mi se primeste..va rog, am mare nevoie

1 răspuns:
| Razvy12 a răspuns:

Nu ai cum sa vezi mesajele pe Facebook ca înainte pentru că este update de la ei și nu ai ce sa faci și în cazul apelurilor încearcă că și cum ai sterge un mesaj normal, încearcă de pe telefon, ține apăsat pe chestia cu apelul și vezi daca îți apare să ștergi