| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut, am fost cu o tipa vreo 3 luni si nu mai suntem impreuna dar ..stiu a fost o decizie proasta dar eu o mai sarut.I-am zis ca-mi place si a zis ca e ok si azi a pus la story ca e distrusa dar macar eu is bine, oare sa mai vb cu ea? De pupat mi-am dat si eu seama ca nu o mai fac, sa mai vb cu ea? Imbratisare? Eu sincer nu stiu, va rog niste pareri

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă că nu mai suntem împreună.
Deci, dacă te mai vezi cu ea, sărutat, îmbrățișat, mai sunteți împreună sau nu prea?

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu mai sunteți împreună atunci de ce o mai săruți?

| Aoxkajcjw explică (pentru Andreeush):

Imi place..si din cate vad si ei