| Emilutz_9625 a întrebat:

Salut.Am fost impreuna cu o fata un an jumate, ne-am despartit acum 2 saptamani din cauza la aman2.ne-am tot certat si nu stiu ce, nici nu a vrut sa ma mai vada.in fine, pot sa fac ceva? avand in vedere ca e valentine's day... poate nu chiar sa ma impac cu ea dar sa inceapa sa ii placa de mine din nou? dau funda.

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Daca nu-i mai place de tine, n-o sa-i mai placa si nu poti schimba asta, chiar daca actionezi in ziua renumitei sarbatori. Daca faci un gest, fa-l oricand simti asta, nu de sarbatori, zile de nastere sau alte cele. Nu-i frumos sa profiti de o "sarbatoare" pentru a te impaca. Daca faci acest gest pentru ca-l simti si nu pentru a se impaca neaparat cu tine, atunci chiar meriti o a doua sansa. Ai inteles cevalaughing?

| PinkTerror a răspuns:

Drojdieru asta are dreptate big grin evita sarbatorile pentru o impacare it's kinda patheticwinking
si sincer daca s-a despartit de tine a facut-o pentru ca nu mai te vrea pe tine, lasa plansul lasa regretele si priveste inainte o ciorba reincalzita nu mai e niciodata bunawinking
gaseste pe altcineva dumnezeule lumea e asa mare... ai de unde alegewinking