| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am gasit inca o bicicleta care mi sa pare buna, dar as vrea si parerea voastra:
http://olx.ro/oferta/bicicleta-mckenzie-hill-300-ID1KljF .html
Dau funda
O zi buna

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e rea.

| DEnySzUUU a răspuns:

Salut. Parerea mea este ca arata foarte bine. Acuma nu stiu eu cat de bine merge si cu ce este echipata. Daca are cauciucuri bune si schimbatoare Shimano ( ti le recomand sunt foarte bune ), frane sau alte chestii ti-o recomand eu cred ca ii si ieftina si buna... Daca nu i-ati un Bmx, un Dhs sau un Mtb ( de preferat Giant ) sunt cele mai bune biciclete... Sper ca ti-am fost de folos. Funda? happy