| Florin384 a întrebat:

Am gasit pe canalul de Yt "TVR" un orar in care scria ca avem cate o ora pe zi (2 - 5 iunie), mai exact Marti la Matematica, Miercuri la romana, Joi la Matematica si Vineri la romana. As vrea sa stiu ce vom face in acele ore (2 ore) pe care le facem si daca suntem obligati sa mergem la scoala la aceste "ore"

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nici tvr-ul nu știe (nu anunță in avans) ce lectii vor da la orele alea. nu ești obligat să mergi nicăieri, poți sta acasă ca boieru'!