| Corsi a întrebat:

Salut, am inceput sa fac sala de 2 luni, aproape 3 si se vede greu diferenta, probabil din cauza ca sunt cam gras si mic la inaltime.
17 ani, 1.67-1.69, cam asa si 63-65kg vreau sa dau "burta jos", sa scap de grasimea de pe burta sa pot face sala normal si sa pot vedea rezultate, eu simt diferenta, se vede putin la piept,trapez, putin biceps, in general la toate.

Deci? Cum pot da burta jos sa pot sa fac abdomen in 2-3-4 saptamani? Nu treuie sa slabesc mult, cam 5-6 kg. Va rog sa ma ajutati, nu stiu ce sa mai fac.

1 răspuns:
| konon a răspuns:

Https://www.facebook.com/aynur.ainur
Da-mi cerere sa te ajut cat pot daca vrei.