| coadadematura a întrebat:

Am iubita si ne sarutam destul de mult dar parca as vrea si altceva... adica incerc sa o excit dar nu prea stiu cum. Am sarutat-o de cateva ori pe gat dar nu prea parea sa ii placa. Ajutati-ma,imi puteti da un video tutorial pentru asta sau ceva, orice sfat, nu stiu sa imi excit iubita? Ajutor! (Inca nu am avut niciun contact sexual)

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De cât timp sunteți împreună?

| Denisa0954 a răspuns:

Poate nu se simte pregătită pentru asta. Nu inseamna ca nu ii place, poate pur si simplu nu vrea

| coadadematura explică (pentru Denisa0954):

Dar totusi, cum as putea sa o excit? Nu e neaparat sa facem sex

| Denisa0954 a răspuns (pentru coadadematura):

Poate o exciti, dar nu arată ea. Si intr-o relatie nu constă tot doar în asta

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Vrei sa o exciti ca sa ajungeti la sex?

| coadadematura explică (pentru MademoiselleCosmina):

Nu,inca nu vreau sa facem sex, dar vreau sa facem cumva dragoste mai intensiva(fara sex, doar saruturi, dar sa o excit cumva)