| starzadrian a întrebat:

Salut
Am luat la bacalaureat : matematica 2.50, romana 5.20, biologie 6.
Pot da in toamna din nou la toate materiile sau am voie decat la matematica?

2 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

Scuze, rectific "Trebuie sa dai din matematica. pentru ca aici ai sub 5 (practic la matematica ai cazut)... puteai sa dai la alegere daca luai la toate materiile peste 5 iar media finala iti era sub 6 (deci erai respins pentru ca avea medie sub 6, desi aveai note peste 5 )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti la orice si oricate materii vrei.