| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor unii oamenii imi spun ca sunt comunicabila,insa sunt putin mai multe pareri ca sunt putin timida, ma aflu la mijloc sau sunt timida?

5 răspunsuri:
| FanulMeu a răspuns:

Poti fi timida in jurul oamenilor noi sau pe care nu ii placi si "vorbareata" cu ceilanti.
Raspunde sincer la urmatoarele intrebari si poate iti pot spune daca esti timida.
1. Un baiat necunoscut se apropie de tine si te intreaba "sti cat e ceasul? " dar tu il vezi cu telefonul in mana si ceas la cealalta mana. Ce faci?
2.Un baiat pe care l-ai cunoscut printr-o prietena te suna si te roaga sa ii dai nr de telefon al prietenei care va facut cunostinta.
Ce faci?
Imi poti trimite raspunsurile pe privat daca vrei.

| Violleta2022 a răspuns:

Pacat ca nu te-a nimit nici unul inteligenta.

| danay72 a răspuns:

Doar tu stii cum esti. Dar ca sa poti comunica mai bine cu alți e bine să fi încet la vorbire, grabnică la ascultare.

Răspuns utilizator avertizat
| CodreanuC a răspuns:

Nu, nu esti proasta