| Ionutqp a întrebat:

Salut, am nevoie de un program de luni pana duminica, sunt clasa 8-a, tin sa mentionez ca am ore de la 12 la 18, si mai am si med uneori, si doresc sa slabesc.

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi. e atat de simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face un sport de dimineata, in conditiile in care iti faci seara toate temele.

| gratargratar a răspuns:

E greu in situatia ta pentru ca trebuie sa faci si efort intelectual. Ori daca nu mananci destul, nu mai poti face efortul intelectual necesar. Creierul e cel mai mare mancator de glucoza si consumator de energie.

In situatia ta cel mai bine ar fi sa faci sport.
Du-te la sala o ora la 2-3 zile (in zilele pe care le ai mai usoare).

Numai bine.

| Gerard9965 a răspuns:

Am eu un program zilnic, l-am folosit vara treuta pentru 3 saptamani si sincer, am mai scapat de burtica.
Cauta pe google play, pe Android: Caynax A6W