| Henry34 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Sunt la sfarsitul clasei a 7-a si vom face o excursie la Cluj pe 15-18 iunie. Faza e ca in oras am descoperit o padurice foarte frumoasa pe un deal. Am intrebat cativa colegi daca stiu locatia si au zis nu. Deci privelistea e superba. As vrea sa organizam cu anumiti colegi de clasa o drumetie sa stam cu cortul acolo [de dimineata pana seara sau o noapte nu m-am hotarat] dupa excurise la Cluj.Ce parere aveti? Poate iesi ceva interesant sau nu?

3 răspunsuri:
| CosminCD a răspuns:

Depinde de colectiv! Diferenta o face grupul de colegi. Poate fi un loc nasol, daca ai un grup fain, experienta va fi frumoasa. Deci, poate ca merita.

| Raven a răspuns:

Interesează-te dacă e permisă camparea în păduricea aia, să nu aveți surprize neplăcute. În rest, e o idee interesantă, va fi o adevărată aventură la doi pași de civilizație, ceva de care să vă aduceți aminte peste ani.

| Mynameis93 a răspuns:

Da,ar fi interesant. În ziua de azi, copii merg în excursie în alte orașe. Greșit. E frumos în aer liber.