| AnonimulxD112 a întrebat:

happy Am nevoie sa ajutorul vostru. happy Am si eu o pagina pe facebook de 570 de like`uri. happy Si vreau sa creasca ...am intrebat si paginile mari dar ele au spus "simplu" si acest raspuns nu m-a lamurit. straight face Daca aveti paginii mari imi ziceti si mie cum si ce trebuie sa fac ca sa imi creasca pagina

Răspuns Câştigător
| Incarcare a răspuns:

1. Fii activa pe pagini mai mari, da like`uri, joaca`te, raspunde la intrebari in asa fel ai sanse ca paginiile mai mari sa iti fac publicitate.
2. Fa publicitate paginiilor mici si mari. Poate vei primi un back.
3. Incearca sa ajuti cat mai multe pagini cu poze etc... in asa fel vei primi publicitate.
4. Fi activa pe pag. ta, fa jocuri, concursuri, poze, etc.
5. Distribuie pag. pe profilul tau de fb
6. Roaga prietenii sa iti deie like`uri
7. Participa la concursuriile paginilor in care primesti publicitate si incearca sa catigi.

Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| DoolceDoolce a răspuns:

Păi ai putea să iei poze de pe Que Sera Sera...mă rog, deci scrii pe Google -Que Sera Sera -, unde sunt poze artistice... Ai putea scrie poveşti cu titluri originale. Joacă-te cu fanii diferite joculeţe cum ar fi : Ghiceşte Vedeta-Filmul, Elimină, Evită bomba, Spânzurătoarea şii altele. Ai putea să modifici poze în aşa fel încât să fie haioase happy.

| Gabriel_Nesu_1995 a răspuns:

De Obicei paginile cu foarte multe like-uri, au facut like-urile cu ajutoru` unor aplicatii...am si eu o pagina, mica ce`i drept, dar fac like-urile postand imagini funny, si alte chestii...deci trebuie investit putin pentru a strange ceva like-uri. Daca doresti o aplicatie da`mi un PM, cunosc eu un baiat care face aplicatii si ai garantat in vre`o ora 2000-3000 like-uri big grin te intelegi tu cu el la pret!

| cristinainna a răspuns (pentru Gabriel_Nesu_1995):

Vreau eu o aplicatie