| NonZarek a întrebat:

Salut, am o curiozitate.
Sa zicem, dacă îți scrie pe mess deodată, o fata mai mica ca tine cu un an, și începe conv fiindcă tu ai pus pe Facebook ca ți s-a produs o nenorocire în famili, și ea de asta îți scrie și îți zice ca este alături de tine, ca și ea a pățit la fel și ca știe prin ce treci etc, deși nu te-a văzut niciodată fata în fata ci te știe doar de pe net și de la un prieten. Este posibil ca acea fata sa te placa?
Răspunsuri sincere va rog.
Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu te-a văzut în realitate mă îndoiesc că te-ar place.

Răspuns utilizator avertizat
| Vikaa a răspuns:

Doar te compatimeste, Romeo, nu e neaparat sa te placa, dar daca ii spui sa va vedeti real poate o sa si placa.

| NonZarek explică (pentru Vikaa):

Pai, nu știu, a zis ca vrea sa ne edem într o zi și sa ma îmbrățișeze, acum ca doar zice pentru a ma simții bine, nu stiu

| siriusblack98 a răspuns (pentru NonZarek):

Tine legatura cu ea si invit-o la un suc ceva dupa o vreme.Ai doar de castigat din asa ceva oricum.